Trekkerslep

Autorodeo

Tijdens het laatste weekend van de bouwvakvakantie is het weer zover;

23, 24 & 25

AUG

Revue

INSCHRIJVEN

Datum kickoff: Agrifair Wierden

Begin Evenement

00 dagen
00 uren
00 minuten
00 seconden

22 - Augustus - 2018                             

Trekkerslep

Klasse 11: standaard tot 9000 kg

Voornaam Achternaam Startnummer
JurianWagenaar1101
RubenLansink1102
JouckeNijland1103
jimkamphuis1104
JanBosboom1105
NielsAbbink1106
RenéHekman1107
JohnBakhuis1108
WilcoSchottink1109
WouterBos1110
 

Klasse 12: standaard tot 12000 kg

Voornaam Achternaam Startnummer
HenriJansen eupe1201
Tomter Steege1202
Baster Steege1203
BrentNagel1204
 

Klasse 1: standaard tot 2600 kg

Voornaam Achternaam Startnummer
GerwinVowinkel101
BertusVowinkel102
RobertTer Steege103
ArjanKroeze104
RichardSmalbrugge105
dirkjangeertsema106
PascalPutman107
RudiStokvis108
thomfokke109
gerritschooten110
WilfredLeideman111
NiekStokvis112
TomKrommendijk113
GerritBosch114
 

Klasse 2: standaard tot 3800 kg

Voornaam Achternaam Startnummer
ArnoHaarkamp201
JurgenKrijt202
JohnnyHellwich203
RaymondWorsiink204
herbertnijland205
ChristianPlatenkamp206
henkjankleinlugtenbeld207
berjankleinlugtenbeld208
HenkjanKleinlugtenbeld209
Harrozandman210
RubenJansen211
milanschooten212
christer huurne301
Gebr.Bosch213
WicherLeideman214
GijsbertDubbink215
 

Klasse 4: 3500 kg prostock max 5,5 ltr motorinhoud

Voornaam Achternaam Startnummer
GerbenWesterink401
LuukZegger402
 

Klasse 6: standaard tot 4500 kg

Voornaam Achternaam Startnummer
henrieter keurs601
jereoenmengerink602
brammengerink603
MarcelBeltman604
RonaldWorsink605
ChristianPlatenkamp606
berjankleinlugtenbeld607
JesseEkkel608
JurgenGroot Baltink609
ArjanLohuis610
thijster huurne811
MansBrinkman611
Dirk-Janter Brake612
Gert janHeuver613
EmielDubbink614
Henkter Brake615
 

Klasse 8: standaard tot 5500 kg

Voornaam Achternaam Startnummer
JarnoHartkamp801
DennisTuitert802
JaapGootjes803
RutgerSmeijers805
Anh-TuanNguyen-Tu806
StefanZandman807
ThijsLaarman808
GerritDubbink809
LeoKoppelman810
RoyKuipers812
JeroenThijs813
 

Klasse 9: standaard tot 7000 kg

Voornaam Achternaam Startnummer
ReneKamphuis901
JoostKroese902
JarnoHartkamp903
JarnoHartkamp904
WiljanGeertsema905
RenéHekman919
JarnoHartkamp906
Matthijskelder907
RobbinAltena909
GelmarAltena908
r.kassies910
edwinsmalbrugge911
jarnogunnink912
emielgottemaker913
MichielGottemaker914
RaymondKoop915
Jan WillemNijland916
marknijman917
MarcBosch918
 



AUTORODEO

Manche 1 – 1e omloop

Startopstelling:

1

61

53

58

38

95

22

79

76

102

30

68

83

14

108

Deelnemers:

Startnr.

Naam

Woonplaats

1

Clemens Niebel

Enschede

14

Michael Hoffmann

Borne

22

Wendy Geerdink

Mariaparochie

30

Marvin Hogeling

Denekamp

38

Roy Kleinsman

Bentelo

53

Jacky Wolters

Albergen

58

Sander Vossebeld

Hoge Hexel

61

Ruud Larink

Noordijk

68

Jelter Meijerink

Lonneker

76

Erwin Lubberink

Bentelo

79

Roy van der Wal

Harbrinkhoek

83

Mathijs Mensink

Denekamp

95

Dennis Bouwhuis

Hengelo

102

Robert Schouwink

Losser

108

Kees Lammersen

Noordijk

Manche 2 – 1e omloop

Startopstelling:

48

2

29

55

20

36

44

62

37

103

96

77

13

84

43

Deelnemers:

Startnr.

Naam

Woonplaats

2

Elvis Oorlog

Enschede

13

Ronald Efde

Borne

20

Marco

Hengelo

29

Jeroen Schulte

Beuningen

36

Remko Bos

Westerhaar

37

T. ter Huurne

Buurse

43

Jesper Flinkers

Saasveld

44

Lennard Brinkman

Hertme

48

Arnold Kampkuiper

Harbrinkhoek

55

Adam Schooten

Notter

62

Melissa Verdam

Hengelo

77

Koen Wijlens

Haaksbergen

84

Kim Bekkedam

St. Isidorushoeve

96

Ewald Bastiaans

Vroomshoop

103

Mark Waage

Overdinkel

Manche 3 – 1e omloop

Startopstelling:

42

56

3

97

27

101

35

69

19

104

12

93

54

63

45

Deelnemers:

Startnr.

Naam

Woonplaats

3

Thijs Vossebeld

Enschede

12

Ellen Efde

Borne

19

Hans ten Velde

Harbrinkhoek

27

Arjan Mensink

Denekamp

35

Mark Bos

Vriezenveen

42

Erik Welman

45

Dave Ter Maat

Overdinkel

54

Vincent Lammertink

Enter

56

Rick Vossebeld

Hoge Hexel

63

Chris Kraesgenberg

De Lutte

69

Peter Lansink

Lonneker

93

Niek Vaanholt

Hengelo

97

Justin Laarman

101

Rémon Duursma

Losser

104

Bart Spiering

Overdinkel

Manche 4 – 1e omloop

Startopstelling:

18

64

94

4

105

78

85

28

70

34

98

11

92

17

107

Deelnemers:

Startnr.

Naam

Woonplaats

4

Stefan Oorlog

Enschede

11

Peter Scholten

Bentelo

17

Michel

Hengelo

18

Marijn Geerdink

Harbrinkhoek

28

Rick Tijkorte

Denekamp

34

Reamon Groener

Denekamp

64

Steffan Olde Bolhaar

Overdinkel

70

Martijn Mensink

Harbrinkhoek

78

Ramon ten Velde

Harbrinkhoek

85

Jordi Kleinsman

Bentelo

92

Marlou Voorhuis

Goor

94

Rick Schnoing

Mariënberg

98

Marvin ter Bekke

105

Maikel van der Veen

Goor

107

Christaan Mensink

Losser

Manche 5 – 1e omloop

Startopstelling:

25

33

65

41

5

87

80

86

46

99

52

71

10

72

57

Deelnemers:

Startnr.

Naam

Woonplaats

5

Gijs ter Dam

Holten

10

David de Wit

Hengelo

25

Tom Broekhuis

Almelo

33

Joost Krabbe

Denekamp

41

Rick Olde Heuvel

Losser

46

Bjorn Bosch

Hertme

52

Arjan Geerdink

Harbrinkhoek

57

Henk Vossebeld

Hoge Hexel

65

Bryan Schroten

Borne

71

Kevin Lenderink

Haaksbergen

72

Leon t. Brummelhuis

Hengevelde

80

Tom Stortelder

Hengevelde

86

Lars te Kiefte

Ambt Delden

87

Peter ter Braak

Bentelo

99

Arne Brilhuis

Rossum

Manche 6 – 1e omloop

Startopstelling:

6

73

59

50

32

81

16

88

66

90

40

74

24

9

47

Deelnemers:

Startnr.

Naam

Woonplaats

6

Petra Hoekstra

Almelo

9

Kevin Geels

Enter

16

Dennis van de Worp

Borne

24

Tom Ellenbroek

Borne

32

Stijn Brookhuis

Lattrop

40

Pascal v. d. Genugten

Losser

47

Andre Niks

Westerhaar

50

Koen Oude Vrielink

Harbrinkhoek

59

Erik Vossebeld

Hoge Hexel

66

Mirco Hoksbergen

Lochem

73

Arjan Morsink

Haaksbergen

74

Bente Jansen

Enter

81

Chiel Derkink

Haaksbergen

88

Jaap Ankersmid

Rietmolen

90

Roel Hietbrink

Diepenheim

Manche 7 – 1e omloop

Startopstelling:

49

7

91

39

106

89

75

67

100

23

15

60

31

82

8

Deelnemers:

Startnr.

Naam

Woonplaats

7

Hannes Hoekstra

Almelo

8

Stef Jansen

Enter

15

Ramon Damink

Hengelo

23

Nadia de Clonie Maclennan

Hengelo

31

Stef Zonderink

39

Jasper Derksen

Delden

49

Luuk Plegt

Tubbergen

60

Robbin Meijerink

Wierden

67

Maikel Wes

Haaksbergen

75

Toby Kortier

Bentelo

82

Henk Winters

Beckum

89

Kevin Keemers

St. Isidorushoeve

91

Christiaan Blokhorst

Diepenheim

100

Maikel Welpelo

Losser

106

Ramona Jager

Goor